Google translator

Sample Data-Articles

Stránka vás oboznámi s astrológiou odkazmi na Najlepšie astrologické weby == >> a ponúka možnosť získať najčastejšie požadované produkty, ako sú osobné a partnerské horoskopy aj predpovede a konzultácie cez mobil alebo Skype. Návod na objednávku je TU. Nečakajte žiadne zázraky, ale pomôže vám nájsť správny chod života, šťastie a spokojnosť.

     Človek si často myslí, že sám seba pozná najlepšie, čo má dobré aj zlé vlastnosti. Ale kritika neprijíma a reaguje na ňu podráždene. Na druhej strane nie je v práci príliš úspešná alebo obľúbená a pripisuje neprajnosti okolia. Ak sa z osobného horoskopu dozviete, ktoré sú tieto príčiny, má príležitosť a dôvod prehodnotiť, čo sa mení. Ak to bude myslieť vážne, podarí sa mu byť v živote úspešnejší, obľúbenejší a spokojnejší.  

     Alebo si predstavte, že človek je dlhé roky do niekoho zamilovaný, ale zdá sa, že beznadná. Napriek tomu sa usiluje o získanie milovanej osoby a tak stráca najlepšie roky svojho života. A to už nehovorím o nešťastných a rozvedených manželstvách, kedy trpí súčasne viac ľudí a dochádza aj k stagnácii v zamestnaní a zbytočným finančným stratám.

     Podobne je to aj u iných druhov horoskopov.

     Predpovede, osobné a partnerské horoskopy aj konzultácie zvýšia kvalitu vášho života.  Pozrite si ich ukážky v okne nižšie.             Otvorite ich kliknutím na "Čítajte ďalej..." a po prečítaní ich zatvorite kliknutím na "Home", v lište menu hore vľavo.        

          

                                                                   Predpoveď na 1 rok - ukážka

                                          presnejšie na obdobie  od 1. novembra 1914  do 31. decembra 1915

                          pre X.Y. narodeného dd.mm.rrrr o ... hod. ... min.   v Rodisko:  ..........      bydlisko: ..........   

                                                                  Osobné údaje sú vymazané                           

              Ukážka osobného horoskopu

            Osobné horoskopy vychádzajú z vašich údajov o narodení - sú vymazané.     

        Ukážu vaše dobré aj zlé stránky. Poradia vám, ako dobré využiť a zlé zmierniť.

       Meno ....., Narodenie: Dátum ....., Čas ....., Rodisko ....., Bydlisko ......           

         Partnerský horoskop    Úvod - ukážka     

        Srdečne vás vítam a pozývam k porovnaniu horoskopov a posúdeniu vášho partnerského vzťahu. S jeho pomocou je možné podrobnejšie prešetriť energie pôsobiace na váš vzťah a zistiť, či máte spoločné ciele a záujmy ako aj zlučiteľné povahy resp. Temperamenty.               

Za čas narodenia sa v astrológii považuje okamžik prvého nádychu dieťaťa. Okrem rodiska a dátumu narodenia jednotlivca, ktoré určujú zemepisnú dĺžku, šírku a pásmový čas miesta narodenia a tak sú tiež podkladom pre stanovenie skutočného času narodenia, čas prvého nádychu je dôležitým údajom, bez ktorého nie je možné vypočítať dôležité prvky akéhokoľvek horoskopu alebo predpovede.

Pomocou týchto údajov sa určujú nielen skutočné polohy planét v čase narodenia, ale aj ďalšie prvky horoskopu. Snáď už viete, že v horoskope máme 12 znamení. To sú tridsať stupňové úseky 360 stupňového kruhu horoskopu – pozor, nie sú zhodné so súhvezdiami. Ďalej tu máme Ascendent. To je vlastne kľúč k výpočtu  správneho horoskopu. Predstavte si, že by ste sa narodili v čase východu Slnka. Vtedy by bola poloha Ascendenta zhodná s polohou Slnka v príslušnom znamení. Ascendent je vlastne bod, ktorý delí horoskop na jeho hornú – dennú časť a dolnú – nočnú časť.

Ascendent  určuje aj začiatok prvého astrologického domu a tým aj polohy všetkých ďalších astrologických domov. Tie sú  dôležité pre výklad jednotlivých oblastí nášho života. Takže vidíte, že bez skutočného času narodenia sa nezaobídeme. Čas narodenia je pre astrológa dôležitejší ako občiansky preukaz pre policajta.

Čas narodenia by sa mal dať zistiť aj na pôrodníckych oddeleniach nemocníc, kde sa od určitého času povinne zapisuje. Ale stretli sme sa aj s prípadom, kedy uviedli začiatok chirurgického pôrodu a nie jeho ukončenie nadýchnutím sa dieťaťa.

Dúfame, že teraz už rozumiete dôležitosti svojho  skutočného   času narodenia a budete si ho zisťovať včas, kým ešte máte príležitosť dozvedieť sa ho od Vašich rodičov, príbuzných alebo starších súrodencov. Nečakajte, kým Vám bude chýbať pri riešení dôležitých životných situácií. A rodičia, povedzte svojim deťom kedy sa narodili prv, ako sa odoberiete do večných lovíšť.

<Div id = "my-store-7588019"> </ Div> <div> <script type =" text / javascript "src =" https://app.ecwid.com/script.js?7588019"Charset =" UTF-8 "> </ script> <script type =" text / javascript "> xProductBrowser (" categoriesPerRow = 3 "," views = grid) zoznam (3,3 (10) stolná (20) ", "categoryView = grid", "SearchView = list", "id = my-store-7588019"); </ Script> </ div>

Obrázok aj výklad osobného horoskopu od Astrotheme

Pri vkladaní údajov o čase narodenia dávajte pozor aby ste sa nepomýlili. Keď sa horoskop zobrazí, posuňte sa pod jeho dolnú časť. Po nastavení možností ktoré chcete zobraziť alebo po ich zmene, nezabudnite kliknúť na ich "Redraw = Prekreslenie".
Osobný horoskop odhaľuje aj náchylnosť k chorobám.
Napríklad podľa knihy ENCYCLOPAEDIA of MEDICAL ASTROLOGY (Autor: H.L. Cornell, M.D.) je výskyt rakoviny spôsobený poškodením Venuše Plutom a nedostatočnosť obličiek poškodením Venuše Saturnom.
Škodlivé aspekty sú konjunkcia - 0°, pol-kvadratúra - 45°, kvadratúra - 90°, poldruha-kvadratúra - 135° a opozícia - 180°, ak je odchylka od presnej hodnoty aspektu menšia ako 5°. V takom prípade by ste mali požiadať svojho obvodného lekára / lekárku, aby Vás poslali na odborné vyšetrenie.

Vložte údaje o narodení: dátum a čas - AM = predpoludním, PM = popoludní, aj rodisko. Na preklad textov použite Chrome alebo Firefox s S3Google prekladačom. Text označte, skopírujte do schránky a potom preložte kliknutím v prekladači na "Translate from clipboard"

Ukážky horoskopov a predpovedí

Osobny horoskop - Microsoft Word.doc - Microsoft Word
Partnersky horoskop - Microsoft Word.doc - Microsoft Word
Ol...'s Biorhythms


Ročné horoskopy 2018
Denné horoskopy 2018

Úvod do astrológie

Preklad Chrome / Firefox
s S3.Google prekladačom.
Astrocontact Software
Astrotheme.com
Astroworld.net
Ephemeris.com
Horoskopy.aktuality.sk
Meridian Magazin.de

Seo servisOc...

Biorhythm widget free

Osobné a partnerské horoskopy

Osobné horoskopy Vám umožnia využiť Vaše vrodené schopnosti pri štúdiu aj voľbe povolania a byť v živote úspešnejší. Partnerské horoskopy Vám pomôžu nájsť si vhodného partnera / partnerku a vyhnúť sa beznádejným vzťahom a rozvodom. Týmto otázkam by ste mali venovať veľkú pozornosť, ide o dlhú a dôležitú časť života.

Predpovede podľa pohybov planét

Tranzity planét Vás upozornia na priaznivé obdobia, ktoré by ste mali aktívne využiť na tvorivú činnosť v povolaní alebo podnikaní, ale aj na k tomu nevhodné časy, kedy by ste mali byť opatrní a nemárniť svoju energiu a zdravie pri prekonávaní nezdolateľných prekážok. Pomôžu Vám aj pri dôležitých životných rozhodnutiach.

Konzultácie cez mobil alebo Skype

Tu ide o rozhovor s astrológom o otázkach ktoré Vás zaujímajú ako napríklad láska, povolanie, financie, alebo niečo iné o Vás alebo príbuzných. Konzultácia sa objednáva podobne ako iné produkty. Na termíne, druhu spojenia a otázkach sa dohodneme vopred, aby som si to mohol pripraviť. Dozviete sa viac ako pri písanom výklade.

Go to top